Zamilovala jsem se – do své práce.

Cítím ten pocit….

Je to neuvěřitelné, tak krásné….zváštní teplá vlna energie se mi rozpíná po celém těle, nejvíce to cítím v horní části těla a rozlévá se přes ruce až po koncečky prstů….Je to ten samý pocit, jaký jsem měla vždy, když jsem se zamilovala…..jako náctiletá jsem naprosto uchvácená nějakých kouzelným mladíkem zažívala identické pocity….

…tentokrát jsem se ale ZAMILOVALA DO SVÉ PRÁCE….

po dalším krásném hudebním workshopu, který jsem lektorovala jsem se zamýšlela nad tím, proč vlastně mám ty úžasné pocity. Proč jsem tak šťastná i když často uplně vyčerpaná :-)….

Jak je možné, že najednou mi ta únava nevadí ? Kvůli mým milovaným činostem bych vlastně ani nemusela spát, nemusím ani jíst ani pít…..jednoduše jsem  pohlcená tím co se děje, co já sama vytvářím, co vytváří např. děti na mých workshopech….

Neumím  popsat, proč se cítím tak báječně, proč jsem tak nadšená z činností a věcí, které ostatním připadají buď naprosto nedůležité, nebo nesmyslné…….Pro mě samotnou má ale práce, při níž zažívám takovou euforii ten největší smysl…..a tím, že předávám vše s radostí a nadšením, je dost možné, že to dává smysl i ostatním – účastníkům krásných tvůrčích workshopů, posluchačům, kteří přijdou na můj koncert….

…Je toto naše poslání ?.…Činnosti při kterých se cítíme tak báječně ? Které když provozujeme, tak zapomínáme na celý svět – jsme v ten okamžik uvnitř překrásné galaxie – jsme šťastní….

…..S největší pravděpodobností ano ! :-)….

Najít své poslání je to největší požehnání !

Určete si svůj směr plný vášní, nadšení a najděte to svoje poslání…..

Držím pěsti ! 🙂

vaše Jana K.

 

 

 

 

Zpěvačka, lektorka " INTUITIVNÍHO ZPĚVU", hlasová koučka. Milovnice lidského hlasu a velká podporovatelka zpívání. Autorka: - knihy " Když mlčí hlas a zpívá ticho" - "hlasových programů" Odemkni svůj hlas", Zpívání jako léčivá terapie - muzikálu metodou "imper impro" Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.