(NE)BOJ !

Je tu poslední měsíc v roce a já rekapituluji…

Neustále si říkám, co a jak budu dělat, co jsem jak dělala, co je špatně a co je dobře…..a srovnávám si v hlavě různé „náhody“, šance, emoce, boje a osobní „převraty“ …..Jak tohle všechno vlastně funguje….

V jeden okamžik se rozhodneme říct a dost !!! – a dáme se na strastiplnou cestu našich tužeb a snů…..

Tento rok jsem se prostě rozhodla být tím, čím jsem – to, co je uvnitř mě se dere ven a bez ohledu na to, zda se to sluší, nebo zda mám ty „správné kompetence“, překonávám své vnitřní bariéry !

Je to velký boj, který není viditelný….který nikoho jiného než mě nezajímá !!!

Jeden můj vnitřní bojovník se pere s druhým. Jeden čelí neustálému posuzování, kritice, strachům, obavám, černým myšlenkám a ten druhý volá „neboj“ – je to takhle správně !

Učím se být vděčná za to, co mám…..Učím se ctít své dary…..Učím se pracovat se svým já….Mnoho se učím  při překračování svých stínů, při získávání dobrých i špatných zkušeností….

…ale jo to BOJ !…..

4

 

Mnozí třeba tvrdí, že tento boj vede k úspěchu….a já říkám že vede jedině ke mě samotné….Dovnitř mě, kde úspěch znamená být sama sebou a „vydat“ to nejlepší z nás na stříbrném podnose…..:-)

..že třeba nejsem tak dobrá zpěvačka ?, že třeba nejsem moc dobrá lektorka ?…že třeba nejsem dost dobrá obsluha v naší hospodě ?…a dál, že jsem prostě divná, a jsem červená a modrá…a bla bla bla…………….je to v principu totálně jedno !…určit hranice jak moc mám být dobrá totiž nelze…….

…Takže, já se snažím být ta zpěvačka,  ta lektorka atd…, ale jak moc dobrá, to je nepodstatné až do té doby, než si já sama vyhraju ten svůj zápas a nebudu řešit jak moc jsem zelená, nebo široká, nebo maková…..ale budu to prostě jen já !

 

3

 

…..Někde tam v zadu v podvědomí se mi přehrává to krásné: „neboj“, je to tak správně…..

…a já jsem někde na rozcestí toho (NE)BOJ !

 

Moji drazí, užívejte si sebe samotné – zpívejte si a ať už bojujete nebo (ne)bojujete, věřte, že je to tak správně…

 

s láskou

Jana

…zpěvačka, která při zpívání šílí vášní 🙂 :-)……

 

25

 

 

Uložit

Zpěvačka, lektorka " INTUITIVNÍHO ZPĚVU", hlasová koučka. Milovnice lidského hlasu a velká podporovatelka zpívání. Autorka: - knihy " Když mlčí hlas a zpívá ticho" - "hlasových programů" Odemkni svůj hlas", Zpívání jako léčivá terapie - muzikálu metodou "imper impro" Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.