Mezidepilační stadium… :-)

Znáte to přece taky…v jednom nejmenovaném seriálu říká jedna ze 4 hlavních představitelek:

„Já přece nemůžu za to, že jsem teď v  mezidepilačním stadiu“ ! :-))…

……čeká až ji chloupky povyrostou do takové délky, aby se mohly dobře depilovat – abychom tím voskem odstranily co nejlépe a co nejvíce nežádoucích chloupků, které nás mimochodem opakovaně štvou !…a po depilaci si budeme zase užívat krásné hladké pokožky…:-)

Jsem se zbláznila, že píšu o depilaci ?…Néééé, nestala jsem se kosmetičkou, ani ničím jiným….

..Jen se nacházím v mezidepilačním stadiu :-)…Ovšem ne doslova, ale obrazně….

Čekám, až ty pomyslné chloupky, které mě štvou, dorostou do takové délky, abych za ně mohla pořádně chytnou a vyškubout je, protože je prostě nechci a nelíbí se mi….

Jsem v takové čekací době – a ač by se mohlo zdát, že prokrastinuji, opak je pravdou. Vyčkávám prostě na ten správný moment. Pak udělám pár rázných tahů a budu si užívat hladkého povrchu…:-)

Stěhuji nyní své studio VOICE

Říkám si, co udělat lépe, nebo nejlépe….Mám nové nápady – nová témata workshopů apod…

I když staré pořekladlo zní: co můžeš udělat hned, nenechávej na zítřek  – ALE: „mezidepilačnímu stadiu“ se vyhnout prostě nelze….To přichází přirozeně…přece…..:-)

Ona taková depilace často pěkně bolí – zvlášť, když chceme  ono nežádoucí vytrhnout i s kořínkem….Vyplatí se prostě počkat na tu správnou délku…

A tak trénuji svoji trpělivost a činně čekám na ten správný moment….

….a z mezidepilačního stadia se dostanu k vytouženému výsledku :-)…

Před nedávnem  do mé emailové schránky „přistál“ email, že jsem byla vybrána mezi „top 20 podnikavých že roku“….Cože, já !? Není to omyl ?…Ne není, je to prostě tak a je to paráda – ale proč se tím vlastně chlubím ?….Protože jsem svoji „aktivitu“ chtěla vzdát – myselal jsem si, že zpívání nikoho nezajímá…že moje snažení např. při přípravách koncertu nikdo neocení….atd…

Tato nominace  mě nakopla k tomu, abych se dál snažila, abych nevzdávala nic, co jsem si vysnila….

A tak jsem prostě tyto nechtěné stavy přirovnala k tomu mezidepilačnímu stadiu, které je nevyhnutelné a přes které my, kteří chceme mít „hladkou pokožku“, musíme přejít…..a pak si užívat ten krásný, hladký stav :-)..

 

Don´t worry, be happy 🙂

s láskou

Jana

 

 

Zpěvačka, lektorka " INTUITIVNÍHO ZPĚVU", hlasová koučka. Milovnice lidského hlasu a velká podporovatelka zpívání. Autorka: - knihy " Když mlčí hlas a zpívá ticho" - "hlasových programů" Odemkni svůj hlas", Zpívání jako léčivá terapie - muzikálu metodou "imper impro" Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.