Když přichází odměna…

…Můj muž se na mě podíval a řekl:

Zatím ti to moc nevynáší co !?…ty umělkyně moje jedna nadnárodní…..(hahahaha)

Napsané to zní fakt krutě – nemyslel to špatně, chtěl být vtipný…Ale jelikož je tento zajímavý tvor celkem racionální – a často docela dost drsně a rázně mě usměrňuje (já to tak potřebuji), začala jsem přemýšlet nad tím, co a jak se v tuto chvíli děje, jak jsem na tom, jestli pracuji nejen smysluplně, ale i tak, abych mohla zaplatit účty apod…

..a já věčný snílek jsem si sesumírovala všechny děje, které probíhají a nemohu se zbavit pocitu, že jsem získala obrovskou prémii…..

..ta prémie mi nepřistála na účet ve formě peněz, ale co nevidět mi tato prémie pomůže k tomu, abych se  uživila ještě lépe….

O čem to pořád mluvím ?

Vážení, myslím, že dostávám odkudsi odměnu za mou odvahu…Za to, že jsem si konečně dovolila být tím, čím skutečně jsem, že jsem konečně nastoupila na tu správnou cestu, a jdu po ní !….

Jak se to projevuje ?…

Plynou ke mě krásné příležitosti a nabídky…..Ano doslova plynou, protože vše probíhá naprosto lehce, nenásilně, pomaličku…a já to vnímám jako, že je to krásný ukazatel a potvrzení toho, že vše je tak, jak má být…..

O nic neusiluji, o nic nežádám – jen dělám to, co dělat mám (pravděpodobně jsem našla své poslání ?)!

A tak mi přichází jedna nabídka za druhou typu: Pojď zpívat, tam a tam, uděláme ten a ten koncert….nebo viděl jsem Váš vánoční workshop a moc se mi líbil – přesně vás potřebuji pro ten a ten projekt….

Neskutečné, když vezmu v potaz to, že jsem ještě před rokem seděla zavřená v kanceláři u počítače a snažila se pochopit potravinářské zákony :-), a o tom, že mi budou muzikanti a ředitelé škol sami dělat nabídky- jsem si mohla nechat jen zdát….

Takže ?….MOJE BOHATSTVÍ ZAČÍNÁ….Tím, že mohu být někde prospěšná (mohu děti i dospělí učit hudbě svým vlastním způsobem), mohu udělat někomu radost (díky benefičnímu koncertu), mohu zpívat s úžasnými muzikanty……atd, atd….

A mou vášní se mohu také docela slušně živit…..:-)…..

A vzkaz mému milému manžílkovi ?….Letošní letní dovolenou platím já !!!!!

 

Pojďte  za svou vášní – vyplatí se to ! V každém případě !

 

S láskou

 

Jana K.

Zpěvačka, lektorka " INTUITIVNÍHO ZPĚVU", hlasová koučka. Milovnice lidského hlasu a velká podporovatelka zpívání. Autorka: - knihy " Když mlčí hlas a zpívá ticho" - "hlasových programů" Odemkni svůj hlas", Zpívání jako léčivá terapie - muzikálu metodou "imper impro" Více o mně si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.